Make your day different

Logo Cover

VIDEO: TIME100 Gala pretvorila se sinoć u modni spektakl! Serena Williams golicama maštu u prozirnom, a Scarlett Johansom utjelovila ‘old glam’

Sinoćnja TIME100 Gala u New Yorku ponovno je potvrdila ono što već znamo. Kad se okupe najutjecajniji ljudi svijeta, modna čarolija je zagarantirana. U dvorani Jazz at Lincoln Centera slavili su se uspjesi i utjecaj, ali modni znalci imali su oči samo za jedno: crveni tepih…

U fokusu večeri zasjala je 62-godišnja Demi Moore, koja je svojom eteričnom bijelom haljinom koju su zajednički dizajnirali Zac Posen i Kim Jones. Minimalizam u kroju, ali maksimalan efekt, Moore je spojila klasiku i eleganciju s dijamantnim detaljima koji su dodatno naglasili njezinu bezvremensku ljepotu.

Pogledajte VIDEO:

 

Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

 

Objavu dijeli E! News (@enews)

Još jedna stilska pobjednica večeri bila je 37-godišnja Blake Lively, koja se pojavila u Zuhair Murad fuksija haljini bez naramenica, uz nezaobilazne smaragdne naušnice koje su savršeno kontrirale živopisnoj nijansi.

U pratnji 11 godina starijeg supruga Ryana Reynoldsa, Blake je još jednom potvrdila svoj status modne ikone i pokazala da zna spojiti statement boje s besprijekornim krojevima.

Pogledajte VIDEO:

 

Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

 

Objavu dijeli CBS Mornings (@cbsmornings)

Na crvenom tepihu zablistala je i 43-godišnja sportašica Serena Williams u glamuroznoj haljini s dramatičnim rukavima koju potpisuje dizajnerica Stella Mccartney dok je tri godine mlađa Scarlett Johansson igrala na kartu retro glamura s old Hollywood valovima i dubokim dekolteom.

 

 

Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

 

Objavu dijeli Fashion Bomb Daily (@fashionbombdaily)

 

 

Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

 

Objavu dijeli Just Jared (@justjared)

Pjevačica, 46-godišnja Nicole Scherzinger izgledala je zapanjujuće u glamuroznoj crnoj haljini istaknuvši svoju besprijekornu figuru u toaleti prekrivenoj šljokicama, čiji je gornji dio bio izrađen od baršuna i satena s otvorenim ramenima.

 

Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

 

Objavu dijeli Nicole Scherzinger Edits (@nicolescherzingeredits)

Svečanost je glazbeno upotpunio Snoop Dogg kao domaćin, dok su se na pozornici izmjenjivali Ed Sheeran i Myles Smith, ali čak ni njihove izvedbe nisu zasjenile modne trenutke koje ćemo pamtiti još dugo.

TIME100 Gala još je jednom pokazala da je moda više od lijepih haljina, ona je stav, identitet i refleksija utjecaja. A sinoć su zvijezde to pokazale sa stilom.

 

Foto: Instagram









Slični članci