Make your day different

Logo Cover

FOTO: Viktorijine anđelice ponovno osvajaju! Adriana Lima i Irina Shayk pretvorile su pistu u (najseksepilniji!) i najglamurozniji show godine

Ružičasti tepih ponovno je zasjao i to u potpuno novom ruhu glamura. U srijedu navečer, u čarobnom ambijentu Brooklyna, održan je Victoria’s Secret Fashion Show 2025, modni spektakl koji je svojim povratkom prošle godine najavio novi val stila i sjaja, a ove godine je točno ono što smo priželjkivali…

Jučerašnju večer otvorila je eksplozija sjaja, šminkerskih detalja i slavnih lica, a pink carpet je bio pozornica sam po sebi.

Na samoj pisti, poznati ‘anđeli’ vratili su se u punoj snazi. Adriana Lima nastavila je tako svoju nezamjenjivu ulogu u srcima ljubitelja VS-a, dok su Gigi Hadid i Bella Hadid prošetale nove, luksuzne kombinacije.

 

Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

 

Objavu dijeli Just Jared (@justjared)

Poseban trenutak večeri bila je povijesna šetnja Angel Reese, prve profesionalne sportašice koja je ikada dobila priliku nositi Victoria’s Secret krila.

Njena energija, odlučnost i samopouzdanje sudjelovali su u redefiniranju granica mode i sporta, a publika je toj priči pljeskala u svakom koraku.

 

Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

 

Objavu dijeli Just Jared (@justjared)

Pistom je prošetalo i dobro poznato ime u svijetu manekenstva, Candice Swanepoel koja je zaradila gromoglasan pljesak.  Kad nije na modnim pistama kao jedna od najpoznatijih Victoria’s Secret anđelica, Candice je inače posvećena najvažnijoj ulozi, ulozi mame.

Južnoafrička manekenka i njezin dugogodišnji partner Hermann Nicoli imaju dvojicu sinova, Anacana, rođenog u listopadu 2016., i Ariela, koji je stigao u lipnju 2018. godine.

 

Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

 

Objavu dijeli L’Officiel Türkiye (@lofficielturkiye)

Naravno, večer nije prošla ni bez, po mnogima jedne od najljepših žena svijeta, Irine Shayk koja je osim besprijekornom linijom pažnju plijenila i neodoljivim osmijehom.

 

Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

 

Objavu dijeli Vogue Türkiye (@vogueturkiye)

Među uzvanicima su se istaknula glamurozna imena poput Sarah Jessica Parker koja je iznenadila u klasičnoj crnoj kombinaciji uz arhivske SJP potpetice i dugi Dolce & Gabbana kaput.

Njezina pojava dodatno je naglasila koliko je važna uloga publike u ovom modnom kazalištu, jer i oni koji ne hodaju pistom doprinose njegovoj čaroliji.

Svojom pojavom plijenila je i umirovljena tenisačica Ana Ivanović koja je blistala u dugačkoj haljini pripijenoj uz tijelo.

 

Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

 

Objavu dijeli Ana Ivanović (@anaivanovic)

Glazbena postava učinila je večer nezaboravnom: Missy Elliott, Karol G, Madison Beer i K-Pop senzacija TWICE unijeli su ritam, energiju i zvukove koji su plesali uz korake modela na pisti.

Victoria’s Secret, nakon šestogodišnje pauze, ovaj je put otišao korak dalje, redefinirao je svoje mjesto na modnoj sceni kroz pokretanje inkluzivnosti, osnaživanja i slavljenja različitosti.

Ovom revijom potvrdio je da vrhunski glamur danas znači više od savršene figure, znači priču, pokret i snagu. Pmodnog otvaranja novih poglavlja.

Pogledajte FOTOGALERIJU: 

 

Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

 

Objavu dijeli Just Jared (@justjared)

 

Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

 

Objavu dijeli Just Jared (@justjared)

 

Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

 

Objavu dijeli GLAMOUR Germany (@glamourgermany)

 

Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

 

Objavu dijeli @modelsworldbr (@modelsworldbr)

 

Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

 

Objavu dijeli Bells (@itsbella.hadid)

Foto: Instagram












Slični članci